Sport

Pa fitues mbyllet edhe ndeshja mes Sociedad dhe Barcelona, vazhdimet vendimtare

0
pa-fitues-mbyllet-edhe-ndeshja-mes-sociedad-dhe-barcelona,-vazhdimet-vendimtare

Frenki de Jong shënoi golin e parë në ndeshje pas një super pasimi të Antonie Griezmann drejt De Jong 39’, transmeton lajmi.net.

Holandezi përpos golit të shënuar, shkaktoi edhe një penalti të cilen e konkretizoi Oyarzabal 51’.

Fituesi i kësaj ndeshje do të shkojë në finalen e Super Kupës. Vazhdimet do të jenë vendimtare./Lajmi.net/

Lexo të tjera