Sport

Pa fitues në derbin Lazio – Inter

0
pa-fitues-ne-derbin-lazio-–-inter

Lautaro Martinez (30’) i dha avantazhin mysafirëve, por në gjysmën e dytë Milinkovic-Savic (55’) vendosi baraspeshëm.

Deri në fund, ndeshja nuk prodhoi gola por dy kartonë të kuq, nga një për secilën skuadër.

Ciro Immobile (69’) te Lazio dhe Sensi (86’) u ndëshkuan me të kuq.

Inter pas tre ndeshjeve ka shtatë pikë, ndërsa Lazio tubon katër pikë. /Lajmi.net/  

Lexo të tjera