Fun

Pacienti me Covid luan violinën për stafin mjeksorë

0
pacienti-me-covid-luan-violinen-per-stafin-mjeksore

Video që preku gjithë internetin është kjo e pacientit që luan violinen, shkruan “TheSun”.

Një pacient i cili me sa duket është prekur rëndë nga Covid-19 shihet të luaj violinën në rrespekt për stafin mjeksorë që po kujdeset për të, transmeton lajmi.net.

Ai përpiqet që të bëjë të gjithë të ndihen më të lumtur dhe të qetë gjatë këtyre kohërave të vështira. /Lajm.net/

Lexo të tjera