Rozë

Para pak ditësh u bë nënë për herë të parë, Sara rezulton pozitiv me Covid-19

0
para-pak-ditesh-u-be-nene-per-here-te-pare,-sara-rezulton-pozitiv-me-covid-19

Vajza e cila ka marrë vëmendjen me paraqitjet e saj si në Youtube ashtu edhe në Instagram, u bë së fundmi nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo derisa po i shijonte ditët e para me foshnjën e porsalindur mori lajmin e hidhur se ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

 

View this post on Instagram

 

Te jesh me covid dhe te kesh nje te sapolindur… what’s your superpower? 🦹‍♀️

A post shared by Sara Karaj (@sara.karaj) on

“Të jesh me COVID dhe të kesh një të sapolindur… cila është superfuqia juaj?”, është shprehur ajo pranë postimit të një fotografie ku shihet me maskë në fytyrë derisa po e mbante foshnjën në krahë./Lajmi.net/

Lexo të tjera