Lajme

Paris, vriten 4 fëmijë dhe një grua nga e njëjta familje – plagosen pesë të tjerë

0
paris,-vriten-4-femije-dhe-nje-grua-nga-e-njejta-familje-–-plagosen-pese-te-tjere

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një shtëpi në Noisy-le-Sec, ndërsa edhe 5 persona të tjerë janë plagosur.

Sipas mediave franceze, i dyshuari si autor i kësaj ngjarje vrau gruan e tij dhe dy fëmijët, si dhe dy nga nipat e tij, raporton A2.

Ngjarja dyshohet të ketë nisur pas një konflikti në një familje, e cila ishte me origjinë nga Sri Lanka.

 

Lexo të tjera