Rozë

Partneri i Hilary Duff bën tatuazh emrin e saj në një vend intim

0

Matthew Koma, bashkëshorti i aktores së famshme Hilary Duff, ka zgjedhur një mënyrë paksa të çuditshme për t’i shprehur dashurinë partneres së tij.


Koma ka vendosur të bëjë tattoo emrin e aktores dhe deri këtu është gjithçka në rregull. Mirëpo, vendi që ka zgjedhur për të gdhendur emrin e Hilary-t na ka habitur të gjithëve!

Matthew e ka bërë tatuazh emrin e partneres pikërisht në të pasmet e tij, ndërsa foton e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Paçi fat në fitimin e një zënke me gruan, kur emri i saj është i tatuazhuar në të pasmet tuaja.”- shkruan ai.

Epo, Hilary tashmë do të jetë gjithmonë jo vetëm në zemër, por edhe në të pasmet e bashkëshortit të saj!

Lexo të tjera