Lajme

Pas dërgimit në spital, Trump flet për herë të parë për gjendjen shëndetësore

0
pas-dergimit-ne-spital,-trump-flet-per-here-te-pare-per-gjendjen-shendetesore

Presidenti Trump ka dalur vet nga helikopteri dhe është transferuar me veturë brenda spitalit, shkruan lajmi.net.

Ai pas daljes nga Shtëpia e Bardhë ka ecur disa metra deri tek helikopteri dhe ka regjistruar një video-mesazh.

“Dua të falënderoj secilin për mbështetjen fantastike. Po shkoj në spitalin Walter Reed. Mendoj se jam mirë, por le të bëjmë që gjithçka të shkojë mirë. Edhe zonja e parë është mirë. Faleminderit shumë. E vlerësoj dhe kurrë nuk do ta harroj. Faleminderit”, tha Trump. /Lajmi.net/

Lexo të tjera