Rozë

Pas fotos me të cilën Ledri emocionoi të gjithë duket se fshihet edhe një surprizë tjetër

0
pas-fotos-me-te-cilen-ledri-emocionoi-te-gjithe-duket-se-fshihet-edhe-nje-surprize-tjeter

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, do të bëhen së shpejti prindër, shkruan lajmi.net.

Ledri emocionoi të gjithë me foton ku tregoi ultrazërin e vajzës dhe pas kësaj fotografie duket se fshihet edhe një befasi tjetër.

View this post on Instagram

jom ka des syt me ti pa

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Përmes të njëjtit postim reperi ka paralajmëruar atë që duket se do jetë kënga e tij e re.

Bazuar në atë që ka shkruar duket se kënga do të titullohet “Si baba” dhe publikohet të shtunën në ora 20:00.

“Jom ka des sytë me ti pa. Si baba 20:00:00, Vula Ledri 10.10.2020”, shkruan Ledri plot emocione./Lajmi.net/

Lexo të tjera