Rozë

Pas lirimit të masave në Angli, Tom Hardy shfrytëzon kohën për palestër

0
pas-lirimit-te-masave-ne-angli,-tom-hardy-shfrytezon-kohen-per-palester

Aktori, 43 vjeç, tregoi një figurë të rastësishme në pantallona të shkurtra dhe një kapuç kur mbërriti në Elevate Martial Arts Gym në Richmond në perëndim të Londrës, për të shijuar një stërvitje, transmeton lajmi.net.

Tom bashkoi bluzën e tij me zinxhir me pantallona të shkurtra jeshile dhe kafe ndërsa hyri në klubin sportiv.

Ai përfundoi pamjen e tij ditore me një kapelë bejsbolli bardh e zi dhe kishte veshur trajnerë të gjelbër neoni të gatshëm për stërvitjen e tij.

Ylli i Mad Max: Fury Road mbajti të gjitha gjërat e domosdoshme në një çantë shpine të zezë dhe mbajti një maskë fytyre në dorë ndërsa dilte jashtë.

Tom ishte i etur të përfitonte nga rihapja e palestrave pasi kufizimet e bllokimit filluan të lehtësoheshin në Angli të hënën.

Në frontin e punës, biografia Capone e yllit të ekranit u publikua në Netflix  në fund të muajit të kaluar.

Capone ndjek vitin e fundit të jetës së mafiozit, ndërsa ai u vendos në Florida pasi kaloi 10 vitet e fundit pas hekurave ndërsa luftonte me shëndetin e tij mendor.

Gangsteri famëkeq u dënua fillimisht për të kryer 11 vjet burg për evazion fiskal megjithëse u la i lirë për shkak të shëndetit të tij të dobët./Lajmi.net/

Lexo të tjera