Rozë

Pas ndarjes nga Bearti, Tea po rikthehet në “Përputhen”?

0
pas-ndarjes-nga-bearti,-tea-po-rikthehet-ne-“perputhen”?

Pak javë më parë doli lajmi se çifti më i përfolur i showbizit për momentin Tea dhe Bearti janë ndarë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e konfirmuan të dytë por që nuk deshën të bënin të ditur pvr publikun arsyen e ndarjes.

Tea si duket ka marrë një vendim të rëndësishëm dhe ka vendosur t`i bashkohet edhe një herë “Përputhen”.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ish-konkurrentja, e cila ka ndarë në InstaStory një foto me autoren e programit, Olsa Muhametin.

Tea dhe Olsa i premtuan ndjekësve se do të zbulojnë më shumë të hënën për takimin e tyre dhe sipas spekulimeve të ndjekësve lajmin që Tea do të jetë e pranishme në emision.

Presim të hënën për risitë që na i premtoi Olsa Muhameti./Lajmi.net/

Lexo të tjera