Rozë

Pas ndarjes nga Tea, ndjekësja i propozon Beartit dhe kjo është përgjigja e tij

0
pas-ndarjes-nga-tea,-ndjekesja-i-propozon-beartit-dhe-kjo-eshte-pergjigja-e-tij

Ka pak ditë që çifti i shumëpërfolur i “Përputhen”, Beart Rexhepi dhe Tea Trifoni i kanë dhënë fund lidhjes, shkruan lajmi.net.

Dyshja u ndanë me akuza ndaj njëri-tjetrit, duke treguar secili versionin e tij për arsyet që i çuan në ndarje.

Në profilin e tij në Instagram, Bearti i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve, që ishin kureshtar të dinin më shumë për të.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

Por, një ndjekëse i shkroi “A lidhna bashk. Je shum i mir”.

Përgjigja e Beartit ishte e prerë “90% pyetjeve jan keshtu, jo sjam duke mendu per asnje lloj lidhje per momentin”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera