Rozë

Pas ofendimeve të vazhdueshme, Nauni përjashtohet nga programi

0
pas-ofendimeve-te-vazhdueshme,-nauni-perjashtohet-nga-programi

Gjatë takimit ndodhi që patën Lindita dhe Naumi javën e kaluar, diçka e papritur dhe Nauni ishte ai i cili filloi me ofendime ndaj Linditës, kvshtu duke e prishur takimin e tyre, shkruan lajmi.net.

Lindita sot u shfaq mjaft e prekur nga ngjarja e javës së kaluar ku tregoi se kjo javë ishte mjaft e tensionuar në familjen e saj dhe se fëmijët e saj e kanë pritur mjaft keq transmetimin e javës së kaluar.

Bora Zemani, prezantuesja e programit ishte ajo e cila i dha lajmin Naunit se pas ofendimeve të vazhdueshme dhe mos pranimit për të kërkuar falje ai duhet të largohet nga programi.

Moderatorja tha se produksioni kishte vendosur se ai nuk duhet të jetë pjesë e programit më tutje gjithashtu sepse asnjëra nga konkurrentet në program nuk dëshiron të dalë në takime me të./Lajmi.net/

Lexo të tjera