Rozë

Pas pretendimeve për shtatzëni, Genta Ismajli habit me këtë veprim

0
pas-pretendimeve-per-shtatzeni,-genta-ismajli-habit-me-kete-veprim

Këngëtarja Genta Ismajli muajt e fundit e kishte zyrtarizuar lidhjen me biznesmenin turk, Huseyin Usta, shkruan lajmi.net.

Artistja sjell vazhdimisht fotografi pranë të dashurit dhe duket shumë e lumtur, ndërsa nuk mungojnë as dedikimet e dashurisë për njëri-tjetrin.

Në disa fotografi që ditët e fundit qarkulluan në rrjete sociale, Genta ishte veshur me një fustan të zi dhe i dukej barku më i fryrë.

Megjithatë, ajo nuk është deklaruar rreth këtyre pretendimeve dhe së fundi publikoi video duke ushtruar bashkë me partnerin në palestër.

Ajo ishte veshur me veshje sportive teksa po ushtronte dhe në disa raste e filmonte edhe partnerin.

Nuk dihet nëse këto video janë realizuar më parë, apo Genta e kishte vizituar tani palestrën bashkë me të dashurin.

Ndryshe, “Ça me bo” titullohet projekti i fundit muzikor nga Genta Ismajli, në bashkëpunim me Marselin. /Lajmi.net/

Lexo të tjera