Rozë

Pas pretendimeve për shtatzëni, Tuna bën të gjithë konfuz me këtë imazh

0
pas-pretendimeve-per-shtatzeni,-tuna-ben-te-gjithe-konfuz-me-kete-imazh

Ditët e fundit, kanë qarkulluar thashetheme se Tuna Sejdiu është në pritje të fëmijës së dytë, shkruan lajmi.net.

Një gjë të tillë e kishte lënë pikëpyetje edhe vet artistja me anë të një postimi në Instagram, duke mos i hedhur poshtë këto dyshime.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një foto, në të cilën shfaqet me bikini në pishinë dhe barku i saj ishte tërësisht i sheshtë, duke i bërë të gjithë konfuz rreth shtatzëinisë.

“Duaje jetën që jeton. Ju dëshiroj një të marte të mirë”, ka shkruar ajo sipër fotografisë së shkrepur në pushime. /Lajmi.net/

Lexo të tjera