Rozë

Pas publikimit të albumit, Elvana shfaqet joshëse nga seti i ri fotografik

0
pas-publikimit-te-albumit,-elvana-shfaqet-joshese-nga-seti-i-ri-fotografik

Këngëtarja e njohur shqiptare dje ka publikuar albumin e shumëpritur “Qelu”, shkruan lajmi.net.

Ajo i jep rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme çdo herë, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një fotografi ku u pëlqye mjaft shumë nga ndjekësit e saj.

“E di qe te gjithe kemi kaluar kohe te veshtira me veten,familjen dhe te afermit tane. Ky album eshte drite dhe shprese per te jetuar jeten!”, shkroi Elvana.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Fansat e këngëtares e komplimentuan atë për paraqitjen mjaft shumë teksa edhe fotografia morri mijëra pëlqime brenda pak minuta./Lajmi.net/

Lexo të tjera