Rozë

Pas suksesit me albumin “Future Nostalgia”, Dua i kthehet studios për këngët e reja

0
pas-suksesit-me-albumin-“future-nostalgia”,-dua-i-kthehet-studios-per-kenget-e-reja

Dua Lipa nuk po qëndron në Kaliforni vetëm për argëtim, por edhe për të punuar në profesion, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar një fotografi, të shkrepur pikërisht nga studio muzikore, ku po punon për këngët e reja.

Puna për këto projekte ka nisur pas suksesit që shënoi me albumin “Future Nostalgia”, me të cilin la pas shumë emra të njohur të industrisë së muzikës.

Dua Lipa para pak kohësh solli bashkëpunimin me mbretëreshën e muzikës pop, Madonna dhe Missy Elliot. /Lajmi.net/

Lexo të tjera