Rozë

Pas triumfit në “Kënga Magjike”, Alban Ramosaj paralajmëron diçka të re

0
pas-triumfit-ne-“kenga-magjike”,-alban-ramosaj-paralajmeron-dicka-te-re

Këngëtari Alban Ramosaj vendosi që gjatë kësaj periudhe t’i shijojë disa ditë të mira pushimi në Turqi, shkruan lajmi.net.

Por, duket se këtë udhëtim ai e ka shfrytëzuar edhe për punë dhe nga atje paralajmëroi fansat se diçka e re po vjen nga ai.

Përmes një postimi në Instagram, Albani u shfaq në një jaht në Stamboll, por nuk tregoi se nga kush po shoqërohej.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Ramosaj (@albanramosaj)

“Mbrëmjet e Stambollit- Gëzuar për çfarë po vjen”, ka shkruar këngëtari, duke mos zbuluar më shumë detaje.

Alban Ramosaj fitoi në edicionin e sivjetmë të festivalit “Kënga Magjike” me këngën “Thikat e mia”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera