Fun

Pasagjerja e “pushtuar nga djalli” fluturon sipër kabinës së aeroplanit

0
pasagjerja-e-“pushtuar-nga-djalli”-fluturon-siper-kabines-se-aeroplanit

Videoja është filmuar nga një pasagjer tjetër që ishte brenda mjetit flutures, teksa në të tregohet gruaja duke bërtitur derisa qëndronte mbi karrige, raportojnë mediet amerikane, transmeton lajmi.net.

Pasagjerja liroi bërtima teksa qëndronte sipër kabinës  së aeroplanit. Ekuipazhi i aeroplanit vazhdimisht i kërkonte të zbriste, por ajo i injoronte kërkesat e tyre.

Në videoja, ajo dëgjohet duke thënë në piskamë: “të gjithë do kryejmë marrëdhënie seksuale”.

Me të kuptuar se situata po acaronte pasagjerët e tjerë, personeli i aeroplanit, siç tregohet edhe në video, ndërhyn dhe e nxjerrë nga aeroplani në pikën më të afërt të uljes. Ajo më pas u dorëzua në polici. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera