Uncategorized

Pasi e zyrtarizoi lidhjen, Fjolla nuk i ndal fotot e dedikimet për partnerin

0

Fjolla Morina ka pak kohë që e ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë me Fisnik Sylën, shkruan lajmi.net.

Që prej se e zyrtarizoi lidhjen, këngëtarja ka publikuar vazhdimisht fotografi pranë partnerit të ri dhe nuk kanë munguar as dedikimet e dashurisë.

Njësoj veproi edhe së fundi, ku postoi foto të shkrepur nga prapaskenat e një prej videoklipeve të saj.

“Përgjithmonë”, është mbishkrimi që Fjolla ia ka lënë imazhit krah Fisnikut.

Fjolla Morina këto ditë ka ndarë me ndjekësit edhe fotografi të dhuratave që po i merr nga partneri i ri. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

 

Got my baby right by my side! 🤎 @fisnik.sylaa

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Lexo të tjera