Rozë

Pasi theu këmbën, Enca Haxhia tregon se për çfarë është përmalluar

0
pasi-theu-kemben,-enca-haxhia-tregon-se-per-cfare-eshte-permalluar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, së fundmi është përballur me diçka shumë të pakëndshme, shkruan lajmi.net.

Ajo theu këmbën dhe iu nënshtrua një operacioni, ndërsa tani derisa po kurohet në shtëpi po i kujton momentet kur shëtiste nëpër male në ajër të pastër.

Enca Haxhia duket se gjënë e parë që do ta bëjë pasi të shërohet plotësisht do të jetë ngjitja në male.

“Mezi po pres të shkoj në shëtitje sërish. Kush po vjen?”, ka shkruar ndër të tjera këngëtarja pranë një postimi në Instastory./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera