Rozë

Patris Berisha publikon imazhin e ëmbël pranë djalit, ja sa është rritur Tiani

0
patris-berisha-publikon-imazhin-e-embel-prane-djalit,-ja-sa-eshte-rritur-tiani

Patris Berisha dhe Tuna Sejdi janë prindër të një djali i cili me ose pa dashje është bërë i komentuar në media, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi si Patrisi ashtu edhe Tuna publikojnë foto të ndryshme me të.

Patrisi së fundmi e publikuar një foto me djalin e tij Tianin dhe shihet se ai është rritur shumë. Dyshja duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit./Lajmi.net/

Lexo të tjera