Uncategorized

Pavarësisht kritikave të fansave, Maluma dhe The Weeknd lansojnë duetin

0

Dy artistët e mirënjohur janë bërë bashkë për herë të parë për një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Hawai”, titullohet projekti i ri të cilin Maluma dhe The Weeknd sapo e kanë publikuar bashkë me videoklip.

Kur u dhanë sinjalet e para të kësaj kënge, The Weeknd ka pranuar shumë komente nga fansat, të cilët i thanë se nuk e donin Malumën në duet me të.

Megjithatë, kënga është publikuar dhe është plot ritëm, ndërsa në videoklip marrin pjesë edhe vajza atraktive. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Weeknd (@theweeknd) on

Lexo të tjera