Sport

Payet tallet keq me PSG dhe Neymar – e krahason brazilianin me një qen

0
payet-tallet-keq-me-psg-dhe-neymar-–-e-krahason-brazilianin-me-nje-qen

Ylli francez, Dimitri Payet, ka reaguar pas ngjarjeve që ndodhën mbrëmë në ndeshjen mes Marseille dhe PSG.

Në ndeshjen ku luajti edhe Payet u shpërndanë pesë karton të kuq dhe një mori kartonësh të verdhë.

Pas ndeshjes, Payet ka postuar një fotografi në ‘Instagram’, duke e quajtur si banda e Marseille, me një nga personat “lojtarët” që mban një qen në dorë, ku qeni ka fytyrën e Neymar, përcjell lajmi.net.

Më poshtë mund ta shihni fotografinë e publikuar nga mesfushori Dimitri Payet. /Lajmi.net/

Lexo të tjera