Bota

PD dhe LSI nënshkruajnë marrëveshjen për koalicion

0
pd-dhe-lsi-nenshkruajne-marreveshjen-per-koalicion

Dy partitë më të mëdha të opozitës firmosën këtë të hënë marrëveshjen për koalicionin në zgjedhjet e përgjithshme që do të zhvillohen pas 56 ditësh.

Ishin dy liderët, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi që nënshkruan firmat në marrëveshje, raporton Tvklan.

 

 

 

 

Lexo të tjera