Lajme

PDK: I pavërtetë lajmi se nënkryetari Xhavit Haliti është ftuar nga Dhomat e Specializuara

0
pdk:-i-pavertete-lajmi-se-nenkryetari-xhavit-haliti-eshte-ftuar-nga-dhomat-e-specializuara

Intervista e tij e dhënë për një medium në Tiranë, është keqinterpretuar dhe nxjerrë jashtë kontekstit.

Nënkryetari Haliti konfirmon zyrtarisht se nuk ka kurrfarë ftese dhe po i vazhdon normalisht detyrat e tij partiake./Lajmi.net/

Lexo të tjera