Bota

Pejani e rrah gruan dhe e largon nga shtëpia bashkë me tre fëmijët e tyre

0
pejani-e-rrah-gruan-dhe-e-largon-nga-shtepia-bashke-me-tre-femijet-e-tyre

Një i tillë u raportua të ketë ndodhur edhe në Pejë, shkruan lajmi.net.

Policia me anë të raportit 24 orësh tha se ka arrestuar një person, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale, ka sulmuar fizikisht gruan e tij dhe e ka larguar nga shtëpia bashkë me tre fëmijët e tyre.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/

 

Lexo të tjera