Sport

Pep Guardiola afër eliminimit, mbyllet pjesa e parë mes Man City dhe Dortmund

0
pep-guardiola-afer-eliminimit,-mbyllet-pjesa-e-pare-mes-man-city-dhe-dortmund

Në ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së Kampionëve, Borussia Dortmund është duke fituar me rezultat minimal 1-0, shkruan lajmi.net.

Jude Bellingham ka shënuar golin e vetëm në këtë sfidë në minutën e 15′.

Me rezultat të përgjithshëm 2-2, Dortmund do të kualifikohej tutje si rezultat i golit mysafir./Lajmi.net/

Lexo të tjera