Bota

Për Mimoza Mustafën nuk ecin vitet, ‘mahnit’ me paraqitjen tejet atraktive

0
per-mimoza-mustafen-nuk-ecin-vitet,-‘mahnit’-me-paraqitjen-tejet-atraktive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Mustafa, çdo herë e më shumë po ‘mahnit’ me paraqitjet e saj, shkruan lajmi.net.

Madje duket se vitet nuk po ecin fare për të.

Me publikimin e një fotografie në Instastory, Mimoza bëri që sërish të komentohet për të.

E veshur me një fustan të kuq, ajo vuri në fokus format trupore, kështu duke u bërë konkurrente e fortë edhe me modelet.

Mimoza duket tejet atraktive dhe paraqitjet e saj si skenike ashtu edhe në rrjete sociale marrin komente shumë pozitive gjithmonë./Lajmi.net/

Lexo të tjera