Uncategorized

Për ta larguar ‘stresin’ e zgjedhjeve, modelja amerikane pozon lakuriq

0

Gjatë ditës së djeshme, amerikanët iu drejtuan kutive të votimit, për të përcaktuar se kush do të jetë president i ardhshëm i SHBA-ve, shkruan lajmi.net.

Derisa të gjithë po i shikonin me vëmendje rezultatet dhe gjithë procesin zgjedhor, një modele vendosi t’i largojë të gjitha.

Lindsey Pelas pozoi lakuriq, teksa vendosi që fotografinë ta cenzurojë në Instagram.

“Tërhiqe lart për lehtësim të stresit”, janë fjalët që modelja ia ka lënë atij imazhi, teksa prapa saj shihen flamuj amerikanë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera