Uncategorized

“Për veti”, vjen nga Stresi, Finem dhe Solo

0

Ashtu siç e paralajmëroi, Stresi sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Për veti”, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, reperi erdhi në bashkëpunim me Finem dhe Solon, kurse këngës ia vizualizuan edhe videoklipin.

Për tekstin e këngës u kujdesën të tre artistët, beatin e bëri Beggo, ndërsa producent është Arlenn Music.

Kënga “Për veti” është projekti i parë i albumit të Stresit “Archimed”, ndërsa në projektet e tjera ka edhe duete me artistë tjerë. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi)

Lexo të tjera