Sport

Perez humbet durimin, Zidane pranë shkarkimit

0
perez-humbet-durimin,-zidane-prane-shkarkimit

Nëse rezultatet nuk përmirësohen, atëherë Zidane ndoshta do të largohet nga Real Madrid dhe ekipi spanjoll ka gati një zëvendësim për të.

Tashmë ka spekulime për pasardhësit e mundshëm të francezit, dhe favoriti i parë është Mauricio Pochettino.

Argjentinasi nuk e fsheh se ka një dëshirë të madhe të ulet në krye të Los Blancos, dhe për momentin është pa skuadër. 

Opsioni i dytë është që legjenda e klubit Raul Gonzalez Blanco, i cili aktualisht drejton ekipin e dytë të Real Madrid, të marrë vendin e Zidane. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera