Sport

Përfundojnë matjet, Tyson – Roy Jones J

0
perfundojne-matjet,-tyson-–-roy-jones-j

Mike Tyson peshoi 99.9 kg, ku duket në super formë përkundër faktit se tani është 54 vjeçar.

Roy Jones peshoi 95.2 kg dhe është 51 vjeçar.

Pati shumë polemika për këtë përballje, pasi që u spekulua që palët ishin marrë vesh të mos ketë Knockdown, por që u përgënjeshtrua nga përfaqësuesit e bokserëve.

Meçi zhvillohet nesër mbrëma./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera