Sport

Përfundojnë pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës së Kosovës

0
perfundojne-pjeset-e-para-ne-tri-ndeshjet-e-superliges-se-kosoves

Gola ka pasur vetëm në ndeshjen Drita – Besa, e cila ka përfunduar 1:1.

Ndërkaq, takimi në Podujevë mes Llapit dhe Ballkanit ka prodhuar një lojë të zbehtë dhe me shumë pak raste ideale shënimi. 45 minutëshi i parë përfundoi pa gola.

Edhe në Mitrovicë, në sfidën mes Trepçës ’89 dhe Prishtinës, kanë munguar rastet dhe gjysma e parë ka përfunduar me porta të paprekura. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera