Sport

Përfundojnë pjesët e para të gjashtë ndeshjeve të Ligës së Kampionëve

0
perfundojne-pjeset-e-para-te-gjashte-ndeshjeve-te-liges-se-kampioneve

Kryendeshja po luhet në ‘Old Trafford’, ku Manchester United dhe PSG kanë barazuar 1:1 pas pjesës së parë.

Në epërsi pas pjesës së parë kanë shkuar Dortmund, Juventus, Barcelona dhe Chelsea.

Rezultatet pas pjesës së parë:

Lexo të tjera