Sport

Përfundon pa gola pjesa e parë ndërmjet Arsenalit dhe Liverpoolit

0
perfundon-pa-gola-pjesa-e-pare-ndermjet-arsenalit-dhe-liverpoolit

Arsenali dhe Liverpooli janë ndarë pa gola në pjesën e parë në “Emirates”, në kuadër të xhiros së 30-të të Premierligës.

Pejsa e parë përfundoi pa gola dhe ishte një pjesë e “pastër” pa asnjë karton të verdhë.

Gjithçka mbetet për tu parë në pjesën e dytë, statistikisht, Liverpooli pati më shumë topin dhe kishte më shumë raste.

“The Reds” në pjesën e parë patën 69% të posedimit dhe gjashtë raste./Lajmi.net/

Lexo të tjera