Sport

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Arbëria – Feronikeli, ky është rezultati

0
perfundon-pjesa-e-pare-ne-ndeshjen-arberia-–-feronikeli,-ky-eshte-rezultati

Lojë e zbehtë është parë nga të dyja skuadrat, me mysafirët që kishin raste më të mira për të kaluar në avantazh.

Shiu dhe fusha e rrëshqitshme iu pengon dy skuadrave për të aplikuar lojën e tyre në këtë gjysmë pjesë.

Të shohim se çfarë do të prodhojë 45 minutëshi i dytë, megjithatë moti i keq po vështirëson gjithçka. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera