Sport

Përfundon pjesa e parë pa gola ndërmjet Ath Bilbaos dhe Barcelonës

0
perfundon-pjesa-e-pare-pa-gola-ndermjet-ath-bilbaos-dhe-barcelones

Pjesa e parë filloi dhe pati disa raste, por në përgjithësi skuadrat u ruajtën shumë nga njëra tjetra që të mos gabonin, shkruan lajmi.net.

Në min 10’ Messi pati një rast të mirë, por Griezmann dështoi që t’ja rikthejë topin.

Në 17 minutat e parë, Barcelona kishte 89% posedimin e topit dhe bëri 197 pasime.

Në anën tjetër, Raul Garcia u mundua ta shfrytëzojë një rast por që kishte faulluar lojtarin e Barcelonës.

Pjesa e parë përfundoi, reuzltati i pjesës së parë: Barcelona 0-0 Athletic Bilbao./Lajmi.net/

Lexo të tjera