Sport

Përfundon pjesa e parë pa gola ndërmjet Suedisë dhe Sllovakisë

0
perfundon-pjesa-e-pare-pa-gola-ndermjet-suedise-dhe-sllovakise

Suedia dhe Sllovakia janë duke u përballur në “Saint Petersburg Stadium” në Shën Petersburg të Rusisë në kuadër të Grupit E, shkruan lajmi.net.

Ndeshja filloi me dinamikë të madhe nga dyja skuadrat, por raste konkrete thuajse nuk patën asnjëra.

Edhe pse një pjesë e parë fizikisht e fortë dhe me duele të shumta, skuadrat nuk arritën të gjejnë rrjetën e kundërshtarit.

Rezultati i pjesës së parë, Suedia 0-0 Sllovakia./Lajmi.net/

Lexo të tjera