Sport

Perisic nuk gjen rehati, tani pranë kalimit në Premierligë

0
perisic-nuk-gjen-rehati,-tani-prane-kalimit-ne-premierlige

Man United po kërkojnë alternativa për Jadon Sanchon e Borussia Dortmundit, raporton “Telegraph”.

“Djajtë e Kuq” po i humbin shpresat se do të arrijnë një marrëveshje për Sanchon dhe tani kanë vendosur t’i shohin opsionet e tjera.

Perisic e kaloi sezonin e kaluar si lojtar i huazuar tek Bayern Munich nga Interi, ndërsa e ardhmja e tij në “Giuseppe Meazza” nuk është e sigurt pasi trajneri Antonio Conte nuk e sheh atë si pjesë të rëndësishme të projektit të tij. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera