Bota

Përtej filmave, publikohet video nga momenti i vrasjes së reperit të njohur

0
pertej-filmave,-publikohet-video-nga-momenti-i-vrasjes-se-reperit-te-njohur

Reperi amerikan Tripple Beanz u ekzekutua nga dy persona të armatosur të premten e kaluar në New Jersey, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Reperi 29-vjeçar ishte duke shkuar te makina e tij, kur nga një tjetër automjet, i parkuar në anën tjetër të rrugës, dalin dy persona të maskuar dhe e qëllojnë atë me armë zjarri duke e lënë të vdekur në vend.

Së fundmi mediat e huaja e kanë publikuar një video në të cilën është xhiruar gjithë momenti./Lajmi.net/

Lexo të tjera