Rozë

“Plasin” skenat “e nxehta” në Big Brother në Greqi, kamerat i nxjerrin zbuluar FOTO

0

Një prej konkurrenteve që ngjall më shumë debate në shtëpinë e “Big Brother” në Greqi, është Christina Orfanidou.

Ajo njihet për momentet erotike dhe provokuese që dhuron gjatë paraqitjeve të saj.

Në këtë mënyrë ajo ka marrë vëmendjen e madhe të ndjekësve në mediat sociale dhe jo vetëm.

Së fundmi, Christina tregoi marrëdhënien e saj me njërin nga dy binjakët, Panagiotis Varouxis.

Ata u kapën në momente “të nxehta” me njëri-tjetrin.

Pamjet nga ky moment janë bërë virale në mediat sociale.

 

Lexo të tjera