Lajme

Po transportonte mallra në mënyrë ilegale, policia ndalon shtetasin serb në Gjilan

0
po-transportonte-mallra-ne-menyre-ilegale,-policia-ndalon-shtetasin-serb-ne-gjilan

Gjatë kontrollit në veturë janë hasur mallra të cilat ishte duke i transportuar në mënyrë ilegale si: mbathje, lëngje, mish.

Malli është konfiskuar, më pas është dorëzuar tek zyrtarët e doganës dhe me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./Lajmi.net/

Lexo të tjera