Bota

“Policia” ndali ndejën e Sarës dhe Ledrit?

0
“policia”-ndali-ndejen-e-sares-dhe-ledrit?

Ledri një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar pret një vajzë bashkë me partneren Sara Hoxha, blogerja e njohur nga Shqipëria, shkruan lajmi.net.

Sara dhe Ledri, dje kanë festuar `baby shower-in` e vajzës, ku mysafir ishin plot fytyra publike të estradës shqiptare.

Reperi kishte publikuar një video në Instastory me mbishkrim, “policia me nal nejen”.

Aty ku mund të shihet një djalosh i vogël me biçikletë e cila ka një dritë me ngjyrë të kuqe dhe të kaltër.

Kujtojmë, se projekti i fundit i Ledrit vjen në bashkëpunim me Lumi B dhe Dafina Zeqiri me titull “Aman”, e cila grumbulloi mbi 15 milionë klikime./Lajmi.net/

Lexo të tjera