Lajme

Policia në terren për respektimin e masave anti COVID

0
policia-ne-terren-per-respektimin-e-masave-anti-covid

“Përmes respektimit të masave, mbajtjes së higjienës, mbajtjes së distancës fizike dhe bartjes së maskës, ndikojmë së bashku në parandalim të përhapjes së pandemisë”, thuhet në një postim të policisë në rrjetet sociale.

Lexo të tjera