Rozë

Politikani më kërkoi seks në zyrën e tij, donte që unë ta…(+ 18) NDAJE

0

Intervistat e disa balerinave në klubin e njohur të natës “Playboy” në Lodër ka marrë vëmendje nga tabloidet britanike. Ato kanë treguar se kanë kryer marrëdhënie seksuale treshe, me biznesmenë të njohur dhe njerëz shumë të fuqishëm.

Një nga vajzat ka thënë për “The Sun” se gjatë kohës që punonte në klubin e striptizmit ka kryer marrëdhënie seksuale me klientë, përfshirë biznesmenë dhe njerëz të famshëm.

“Kam fjetur fshehurazi me 50 klientë vetëm vitin e parë. Një klientë më ka paguar mua dhe një ‘lepurushe’ tjetër për të performuar te tubi lakuriq dhe të lyenim me vaj gjokset e njëra-tjetrës. Më pas bëmë treshe”.

27-vjeçarja Alice Edwards (emri jo i saj i vërtetë), tha se ka punuar në klub për dy vjet. Ajo rrëfehu se ka pasur ofertë nga një lojtar i Premier League.

“Njëherë tjetër, një futbollist i Premierligës më mbushi duart me para në klub dhe më tha ta takoja në hotel kur të mbaroja punën. Ai donte që unë të shkoja në hotel vetëm me veshët e mi prej lepurushëve dhe e zhveshur”.

E reja tregon se njëherë tjetër, një politikan i ka kërkuar të shkojnë në zyrën e tij në Westminster dhe të bënte seks me të.

“Nuk e njoha fillimisht, por më pas më tha se punonte për qeverinë. Ai donte të ishte i nënshtruar në shtrat dhe mu lut ta lidhja dhe ta qëlloja me shpulla. Unë buzëqesha dhe iu përgjigja se nuk pranoja pasi më pëlqente që të isha unë e nënshtruara në shtrat”.

(Kosova Sot)

Lexo të tjera