Rozë

Poston foto nga turma e qytetarëve në Prizren, Remzie Osmani: “Marrja” e masave

0
poston-foto-nga-turma-e-qytetareve-ne-prizren,-remzie-osmani:-“marrja”-e-masave

Qytetarët në Prizren, kanë shfrytëzuar mbrëmë kohën para orës policore që të dilnin në qytet, shkruan lajmi.net.

Ani pse kafenetë ishin të mbyllura, qytetarët ishin mbledhur në turma, duke rrezikuar përhapjen e virusit.

Me një postim në Instagram, këngëtarja Remzie Osmani ka ironizuar me masat e Qeverisë, duke publikuar foton nga Prizreni.

“Marrja” e masave”, ka shkruar ajo dhe e shoqëroi foton me disa emoji duke qeshur. /Lajmi.net/

Lexo të tjera