Uncategorized

Pothuajse nudo e shtrirë në rërë, modelja nuk lë vend për imagjinatën

0

Ana Cheri nuk e ka ndërmend t’i ndalojë fotografitë provokuese, në të cilat shfaq linjat trupore, shkruan lajmi.net.

Ajo, së fundi ka postuar dy fotografi, ku shfaqet e shtrirë në rërë dhe në trup nuk mbante pothuajse asgjë.

Në pjesën e sipërme, Ana i kishte larguar të gjithë, kurse poshtë veshi bikini rrjetë, të cilat nuk i mbulonin gati asgjë asaj.

Komentet e pëlqimet e ndjekësve ishin të panumërta sipër këtyre fotografive, të cilat janë ‘specialitet’ i Anës. /Lajmi.net/

Lexo të tjera