Uncategorized

Pranë veturës super-luksoze, Oriola bën thirrje që të mbani maska

0

Oriola Marashi së fundi ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet me maskë në fytyrë dhe ka një mesazh për të gjithë, shkruan lajmi.net.

Teksa pozoi pranë veturës super-luksoze, modelja bëri thirrje që të bartni maskat dhe se ato tregojnë shumë për personin që i bart.

“Një maskë tregon shumë për një person që e vendos atë dhe shumë për një person që nuk e bart. Ju lutem vendosni një❤”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Oriola Marashi së fundi ka qenë shumë aktive me fotosesione të reja, në të cilat vë në pah figurën trupore. /Lajmi.net/

Lexo të tjera