Sport

Presidenti i Lyon konfirmon krizën e Barçës: Bartomeu më tha se nuk kanë para për të bërë ofertë për Depay

0
presidenti-i-lyon-konfirmon-krizen-e-barces:-bartomeu-me-tha-se-nuk-kane-para-per-te-bere-oferte-per-depay

Presidenti i klubit blaugranas, Josep Maria-Bartomeu është në kohën më kritike te klubi që drejton, sidomos pas shumë problemeve që pati, së fundmi edhe me kapitenin Lionel Messi.

Trajneri i ri i Barcelonës, Ronaldo Koeman e identifikoi Memphis Depayn si synimin e tij këtë merkato – megjithatë Aulas ka dhënë një deklaratë të fortë.

”Të dielën, une fola me Bartomeun dhe ai më tha se nuk kanë para për të bërë ofertë për Depay”, potencoi ai. /Lajmi.net/ 

Lexo të tjera