Fun

Princesha Diana tërheqëse me bikini, fotografi të rralla

0
princesha-diana-terheqese-me-bikini,-fotografi-te-rralla

Disa foto të papublikuara më parë të Princeshë Dianës, janë bërë publike së fundmi, duke treguar edhe njeherë bukurinë saj rrezatuese.

Foto besohet të jetë bërë në bordin e jahtit privat të shtëpisë së modës TMBlue One në shtator 1990, dy vjet para ndarjes së saj nga Princi Charles.

Princesha e ndjerë duket me flokë të lagur, ndërsa mban një pije në dorë, e nxirë dhe e relaksuar me bikini shumëngjyrëshe me një këmishë të purpurt të lidhur në bel.

 

Lexo të tjera